وهابی ها هم به بهشت می روند!

 

عبد الله النجدی یکی از مفتیان وهابی در عربستان سعودی در پاسخ به سوالی در باره فوتبال ، حلال بودن آن را مشروط به 14 شرط کرد!

 به گزارش «البرز»، سئوالات و جواب‌هایی که وی داده است به شرح زیر است:

سوال: جوانانی که چیزی از تقوا نمی دانند و به وقتشان اهمیتی نمی دهند و می گویند می خواهیم فوتبال بازی کنیم، می پرسند شروط و ضوابط بازی فوتبال چیست تا ما در ورطه تشبّه به کفار و طاغوتیان و دشمنان دین مثل آمریکا و روسیه و.. نیفتیم.

جواب: به آنها می گوییم اگر اصرار دارید بازی کنید و وقت خود را بگذرانید، باید شروط و ضوابط ذیر را رعایت کنید:

اول: خطوطی چهار طرف دور زمین نباشد؛ زیرا این خطوط ساخته کفار و قانون بین المللی فوتبال است!13.gif

دوم: کلماتی که کفار و مشرکان به عنوان قانون بین المللی فوتبال وضع کرده اند، مانند گل و اوت و پنالتی و کرنر و …، گفته نشود زیرا گفتن این کلمات حرام است و هر کس که اینها را بگوید تنبیه و باید از بازی اخراج شود و باید به او گفته شود که به کفار و مشرکین شبیه شده ای…

سوم: هر کس از شما که در اثناء بازی افتاد و دست یا پایش شکست، یا دستش به توپ خورد بازی به خاطر او نباید متوقف شود و به کسی که او را انداخته کارت زرد یا قرمز داده نشود، بلکه به هنگام شکسته شدن یا ضربه دیدن باید به قاضی شرع مراجعه شود تا آن بازیکن حق شرعی خود را همانطور که در قرآن است بگیرد و شما باید شهادت دهید که فلانی عمداً دست یا پای او را شکست…13.gif04.gif

چهارم: نباید در تعداد بازیکنان با کفار و یهود و نصارا و خصوصاً آمریکای خبیث تبعیت کنید، به این معنا که نباید با یازده نفر بازی کنید، بلکه باید بر این تعداد اضافه یا کم کنید.

پنجم: باید با لباس خواب(تصور کنین بازیکن ها با لباس خواب فوتبال بازی کنن24.gif) یا غیره خودتان و بدون شورت ها و پیراهن های رنگارنگ و شماره دار بازی کنید، زیرا این لباسها لباس اسلامی نیست، بلکه لباس کفار و غرب است.

ششم: هر کدام از شما که این شروط و ضوابط را رعایت کرد باید قصدش از بازی فوتبال تقویت بدنی برای جهاد فی سبیل الله و آمادگی برای زمانی باشد که به جهاد فراخوانده شود، نه گذراندن وقت و عمر و شادی از پیروزی ظنّ.

هفتم: نباید زمان بازی را ۴۵ دقیقه قرار دهید، شما باید با کفار و فاسقان مخالفت کنید و در هیچ چیز مشابه آنان نباشید.

هشتم: نباید در دو نیمه ۴۵ دقیقه ای بازی کنید، بلکه در یک یا سه نیمه! بازی کنید تا مخالفت شما با کفار محقق شود.

نهم: هنگامی که یکی از دو تیم بر دیگری غلبه نکرد (تساوی بازی) و آنطور که شما می گویید توپ به دروازه ای وارد نشد، نباید برای بازی وقت اضافی یا پنالتی در نظر بگیرید (تا یکی پیروز شود)، بلکه بلافاصله بازی را تمام کنید، زیرا بازی به این طریق عین اجرای قوانین بین المللی فوتبال است!

دهم: در بازی فوتبال شخصی را به عنوان داور انتخاب نکنید، زیرا بعد از لغو قوانین بین المللی همچون گل و اوت و پنالتی و کرنر و… وجود او دلیلی ندارد! (بله دیگه) بلکه بودن او تشبّه به کفار و یهود و نصار و اطاعت از قوانین بین المللی است.

یازدهم: نباید در اثناء بازی، گروهی از جوانان جمع شوند و شما را تماشا کنند، چون قصد شما ورزش و تقویت بدنی است پس دلیلی ندارد آنها شما را نگاه کنند! هر چند که بگویید آنها باعث تشویق شما در تقویت بدنی و آمادگی برای جهاد هستند، به آنها بگویید بروید دنبال منکرات خودتان در بازارها و روزنامه ها و بگذارید ما بدنمان را قوی کنیم!!!21.gif

دوازدهم: هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!04.gif

سیزدهم: دروازه باید به جای دو تیرک، سه تیرک داشته باشد، تا مشابه کفار نباشد تا مخالفت شما با قانون بین المللی طاغوتی سازمان فوتبال محقق شود. (تا اونجا که ما اطلاع داریم دروازه ها سه تا تیرک دارن دیگه16.gif)

چهاردهم: هنگامی که بازیکنی مصدوم شد، نباید بازیکن دیگری را جایگزین او کرد، زیرا این روش، ساخته کفار و مشرکین در آمریکا و … است.

اینها بعضی از شروط و ضوابطی است که مانع تشبّه به کفّار و مشرکین در بازی فوتبال می گردد… من به اجرای این شروط و ضوابط و سپس پرداختن به فوتبال دعوت نمی کنم، بلکه اینها در واقع برای کسی است که توان انجام ورزش های شرعی را ندارد و برای مؤمن صادق، ادلّه نقلی و عقلی مبنی بر تشبّه فوتبال به کفّار کافی است، زیرا انجام بازی فوتبال بغض انسان را نسبت به کفّار متزلزل می سازد، ولی جوانان این امر را شادی و بازی می پندارند (و تحسبونه هیناً و هو عند الله عظیم…).

در پایان امیدوارم که این پیام برای جوانان و دیگران مؤثر و مفید باشد. اللّهم آمین
*بالاخره فتوای این وهابی ها به یه درد خورد...می شه بهش به دید مطلب طنز نگاه کرد04.gif
واقعا عقل هم نعمت بزرگیه!
یاد یه حدیثی از امام علی افتادم:نادان را نمی بینی مگر در افراط یا تفریط!
                                                                                 
                                                                  
         
/ 43 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عابر

سلام بر پری سا منتظر حضور سبزت [گل][گل][خداحافظ]

باران

سلام .... آیا این مطلب ؟ ... [سوال] به روزم....

راوی

خوب من اول اومدم اولین سلام رو من دادم

عابر

سلام بر پری سا اگر به سه دهه انفلاب ایران نظر بیفکنی می بینی که چگونه بر ازادی حوزه ضربه های خورده است -1 در دهه اول انقلاب مجتهد کشی شد و باب عالم کشی اغاز گردید و این نشان از ان داشت که که حوزویان نمی توانند که آزادانه به نقد بپردازند 2- در دهه دوم انقلاب اندیشه حوزوی مصادره به نفع بعضی از اخوند های درباری گردید و جریان ولایت فقیه را در این سالها به حد اعلا بنیان نهادند 3- دیگر دهه سوم انقلاب صاحبانی پیدا کرده است که نه می توانی انها را از بنیان برافکنی و نه توان ان را داری که در مقابلشان نه بگویی چون اگر تفکری بغیر از تفکر این عالیجنابان داشت باشی یا متهم به کفری یا محکوم به سالها زندان و یا اعدام و.......................... و این است آزادی اندیشه و یا به قول رهبر عزیزتان کرسی آزاد و و و یا حق عابر

عابر

[خداحافظ][گل]

حاج آقا مسئلهٌ

سلام عجب مطلبی [نیشخند] خدا عاقبت به خیرمون کنه. با مطلبی با عنوان: مگه من چه تحفه ایم که این قدر هوای منو داری . به روزم. [خداحافظ]

محبوب

سلام دوست من مطالبت زیبا و جذاب بود استفاده کردم موفق باشید منتظرت هستم

هادی

خندیدیم جالب بود خوشمان امد ارسال نمودیم به اصدقا !! خستهنباشی شیعه گوچولو

هادی

سلام بر شیعه و علمای عزیز ما و بر فقه مترقی ما این عمریا چقدر احمق هستند.